DATASENSING
| 12694_Output function | NO |
|---|---|
| Elektrisk tilslutning | Indstøbt kabel 2m |
| Forsyningsspænding | 10-30 V DC |
| IP-klasse | IP69K |
| Kabellængde | 2000 mm |
| LED-indikering | Ja |
| Materiale hus | Rustfrit stål |
| Montering | Indbygningsbar |
| Størrelse | M5 |
| Tasteafstand | 0,8 mm |
|---|---|
| Temperaturområde fra | -25 °C |
| Temperaturområde til | 70 °C |
| Type sensor | Induktiv |
| Udgang | PNP |
| Udgangsstrøm max | 0,1 A |
| Vægt | 25 g |
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Favoritter | Artikler | Elektrisk tilslutning | Kabellængde | Vægt | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Induktiv sensor M5 metal PNP NO
Art:
IS-05-A1-03
Kopieret
|
Indstøbt kabel 2m
|
2000 mm
|
25 g
|
|
||
|
Induktiv sensor M5 metal PNP NO M8 con
Art:
IS-05-A1-S1
Kopieret
|
3-polet kontakt M8 stik
|
|
14 g
|
|
Vælg en variant på listen