• clock Køb på webshop inden 14.30 - varen sendes samme dag
  • info Læs mere om os
  • bullhorn Mere end 60 år i branchen!
  • cubes Over 25.000 varer på lager

Medarbejdere

Her har vi samlet OEM Automatic's medarbejdere. De er opdelt efter produktområde og afdeling for at gøre det lettere at finde den, du leder efter.

Vælg efter produktområde eller afdeling ved at trykke på de grå bokse.

Dennis Rasmussen
Salgsingeniør, Proces
48 10 64 26 48 10 64 26
dennis.rasmussen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Industri, Fyn, Midt-/Nordjylland

Hans Kurt Olsen
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 22 48 10 64 22
hans.olsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Sjælland

Jakob Laursen
Salgsingeniør, EL-Automation
48 10 64 01 48 10 64 01
jakob.laursen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

EL-Automation, Syddanmark

Jens Rasmussen
Salgsingeniør, Proces
48 10 64 41 48 10 64 41
jens.rasmussen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Jylland

Kasper Svendsen
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 45 48 10 64 45
kasper.svendsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Midt-/Nordjylland

Kristian Pedersen
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 21 48 10 64 21
Kristian.pedersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Syddanmark

Michael Sørensen
Internt salg, Tryk & Flow
48 10 64 29 48 10 64 29
michael.sorensen@oemklitso.dk Send e-mail
Michael Vedelsted
Michael Vedelsted
Salgsingeniør, Proces
 48 10 64 18 48 10 64 18
michael.vedelsted@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Industri, Sjælland, Syddanmark

Morten Antonsen
Salgschef, Tryk & Flow
48 10 64 94 48 10 64 94
morten.antonsen@oemklitso.dk Send e-mail
Nicolaj Kristensen
Salgsingeniør, EL-Automation
48 10 64 43 48 10 64 43
nicolaj.kristensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

EL-Automation, Midt-/Nordjylland

Uffe Larsen
Salgsingeniør, EL-Automation
48 10 64 44 48 10 64 44
uffe.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

EL-Automation, Sjælland

Allan Hansen Maskine komponenter
Allan Hansen
Produktchef, Sensor & Maskinsikkerhed 
48 10 64 81 48 10 64 81
allan.hansen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Laser scanner, lysgitter & lysbom, sikkerhedsrelæ

Charlotte Kjersgaard Larsen
Charlotte Kjersgaard Larsen
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 24 48 10 64 24
charlotte.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Pneumatik komponenter, cylinder, slanger & logikelementer

Claus Hoffmann Produktansvarlig
Claus Hoffmann
Produktchef, Tryk & Flow
48106425 48106425
claus.hoffmann@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Pneumatik komponenter, cylinder, slanger & logikelementer

Jonna Jakobsen
Jonna Jakobsen
Produktchef, Proces
+45 87 59 22 27 +45 87 59 22 27
jonna.jakobsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Skueglas, kameraer, belysning & fittings

Lars Bogetoft Christensen
Lars Bogetoft Christensen
Produktchef, EL-Automation
48 10 64 97 48 10 64 97
lars.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Relæer, strømforsyninger, kabelgennemføring, rækkeklemmer & opmærkning

Linda Fenneberg
Linda Fenneberg
Produktchef, Proces
48 10 64 91 48 10 64 91
linda.fenneberg@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Trykregulering, flowmåling, sensorer, niveaumåling, temperaturmåling & trykmåling

Martin Rossing produktansvarlig
Martin Rossing
Produktchef, Tryk & Flow
48106430 48106430
martin.rossing@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Magnetventiler, proportionalventiler, sædeventiler, skudventiler

Proces Mogens Bak
Mogens Bak
Produktchef, Proces
+45 87 59 22 24 +45 87 59 22 24
mogens.bak@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tankdæksler, tankrensning, butterflyventiler & slanger

Produktchef Ulrik Juul Nielsen
Ulrik Juul Nielsen
Produktchef, EL-Automation
48 10 64 19 48 10 64 19
ulrik.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Sensorer, fotoceller, lamper, frekvensomformer, HMI Panel & micro-PLC, sirener, energimåler & multiinstrumenter

Mahmut Kuyulu
Kundeservicechef, Kundesupport
48 10 64 87 48 10 64 87
mahmut.kuyulu@oemklitso.dk Send e-mail
Mathias Søndergaard
Supportmedarbejder, Kundesupport
48 10 64 37 48 10 64 37
Mathias.Sondergaard@oemklitso.dk Send e-mail
Helle Christiansen
Regnskabsassistent, Økonomi
48 10 64 11 48 10 64 11
helle.christiansen@oemklitso.dk Send e-mail
Niels Erik Dohn
Lagermedarbejder, Lager
48 10 64 28 48 10 64 28
 niels.dohn@oemklitso.dk Send e-mail
Pernille Vedsted
Regnskabschef, Økonomi
48 10 64 12 48 10 64 12
pernille.vedsted@oemklitso.dk Send e-mail
Peter Carlsson
Lagerchef, Lager
48 10 64 27 48 10 64 27
peter.carlsson@oemklitso.dk Send e-mail
Christian Hansen
Christian Hansen
Markedschef, Proces
48106434 48106434
christian.hansen@oemklitso.dk Send e-mail
Finn Alsing
Adm. Direktør
70 10 64 00 70 10 64 00
finn.alsing@oemklitso.dk Send e-mail
Business Area Manager Niels Lopes
Niels Lopes
Markedschef, Tryk & Flow
48 10 64 84 48 10 64 84
niels.lopes@oemklitso.dk Send e-mail
Palle Hyttel Veje
Markedschef, EL Automation
48 10 64 92 48 10 64 92
palle.veje@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Lysgitter, lysbom, laser scanner, sensorer, fotoceller & stegkodelæsere

Kundesupport

Hvis du har brug for support, kontakt os via en af nedenstående måder.

70 10 64 00

Send e-mail

Chat med os