Medarbejdere

Her har vi samlet en oversigt over medarbejdere hos OEM Automatic Klitsø. De er opdelt efter produktområde og afdeling for at gøre det lettere at finde den, du leder efter.

Vælg efter produktområde eller afdeling ved at trykke på de ovale bokse.

Charlotte Kjersgaard Larsen
Produktchef, Tryk & Flow, Pneumatik
48 10 64 24 48 10 64 24
charlotte.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Pneumatikkomponenter, cylinder, slanger og vakuumteknik

Christian Hansen
Adm. direktør
48 10 64 34 48 10 64 34
christian.hansen@oemklitso.dk Send e-mail
Danni Nørløv Larsen
Salgsingeniør, Proces
29 48 17 34 29 48 17 34
danni.norlov.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Sjælland/Fyn. Industry, Danmark

Dorthe Klink
Intern sælger, Pumper
48 10 64 14 48 10 64 14
dorthe.klink@oemklitso.dk Send e-mail
Emil Nielsen
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 65 48 10 64 65
emil.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Sjælland

Frederik Lund Hansen
Salgsingeniør, Proces
48 10 64 70 48 10 64 70
frederik.lund@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Sjælland/Fyn

Henrik Philipsen
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 30 48 10 64 30
henrik.philipsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Magnetventiler, proportionalventiler, sædeventiler, skudventiler

Jonna Jakobsen
Produktchef, Proces, Food og Pharma
87 59 22 27 87 59 22 27
jonna.jakobsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Skueglas, kameraer, belysning

Jesper Kallehauge
Produktchef, Proces, Food og Pharma
48 10 64 71 48 10 64 71
jesper.kallehauge@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Fittings, ventiler og pumper

Julie Magtengaard
Intern sælger, El Automation
48 10 64 01 48 10 64 01
julie.magtengaard@oemklitso.dk Send e-mail
Kristian Pedersen
Salgschef, Tryk & Flow
48 10 64 21 48 10 64 21
Kristian.pedersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Syddanmark

Lars Bogetoft Christensen
Produktchef, El Automation
48 10 64 97 48 10 64 97
lars.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tavle, relæer, batterier, strømforsyninger, kabelgennemføring, rækkeklemmer & opmærkning

Lars Jespersen
Salgschef, El Automation
48 10 64 43 48 10 64 43
lars.jespersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

EL Automation, Midt- og Nordjylland

Linda Fenneberg
Produktchef, Proces Industri
48 10 64 91 48 10 64 91
linda.fenneberg@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Flowstyring, trykregulering, slanger, butterfly-, kugle- og skydeventiler

Linette Blok
Intern sælger, Pumper
48 10 64 15 48 10 64 15
linette.blok@oemklitso.dk Send e-mail
Matias Foght
Salgingeniør, Proces
70 10 64 26 70 10 64 26
matias.foght@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Midt- og Nordjylland

Michael Sørensen
Internt Sælger, Tryk & Flow
48 10 64 29 48 10 64 29
michael.sorensen@oemklitso.dk Send e-mail
Mikkel Arlien-Søborg
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 10 48 10 64 10
mikkel.arlien@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryktransmittere, pressostater, temperaturfølere, vejeceller, manometre, håndholdte måleinstrumenter

Nicholas Haslund
Produktchef og Intern Sælger, Proces
48 10 64 02 48 10 64 02
nicholas.haslund@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Flowcontrol og trykregulering

Niels Erik Dohn
Lagermedarbejder, Lager
48 10 64 28 48 10 64 28
niels.dohn@oemklitso.dk Send e-mail
Patrick Thorsted
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 45 48 10 64 45
patrick.thorsted@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Midt- og Nordjylland

Paw Christensen
Produktchef og salgsingeniør, El Automation
48 10 64 05 48 10 64 05
paw.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Motor. El Automation - Sydjylland og Fyn

Pernille Vedsted
Regnskabschef, Økonomi
48 10 64 12 48 10 64 12
pernille.vedsted@oemklitso.dk Send e-mail
Peter Carlsson
Lagerchef, Lager
48 10 64 27 48 10 64 27
peter.carlsson@oemklitso.dk Send e-mail
Shawn Memory
Salgschef, Proces
48 10 64 41 48 10 64 41
shawn.memory@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Parma, Jylland

Timm Jensen
Produktchef, El Automation
48 10 64 03 48 10 64 03
timm.jensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Sikkerhed

Torben Petersen
Konsulent, Pumper
48 10 64 16 48 10 64 16
torben.petersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ulrik Juul Nielsen
Produktchef, El Automation
48 10 64 19 48 10 64 19
ulrik.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

IIOT, sensorer, fotoceller, lamper & sirener

Kundeservice

Har du har brug for hjælp? Kontakt os:

phone 70 10 64 00

Send e-mail Send e-mail

comments Chat