Book et møde med os

  • Skal vi hjælpe dig med et finde løsninger?
  • Leverer vi de rigtige produkter til dig?
  • Er der produkter hos os du ikke kender til?
  • Kan du optimere produktionen bedre?
  • Vil du samle dine indkøb hos færre leverandører?
  • Skal vi montere nogle af produkterne sammen?
Vi kan mødes, ringes eller holde det online

Du kan kontakte os for at vi kan arrangere et møde på følgende måder:

  • Ring til os på 70 10 64 00
  • Send en e-mail på [email protected]
  • Udfyld formularen ved siden af.
  • Tag direkte kontakt til en af vores salgsingeniører nedenfor.

Udfyld For at aftale et møde

Danni Nørløv Larsen
Salgsingeniør, Proces
29 48 17 34 29 48 17 34
danni.norlov.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Sjælland/Fyn. Industry, Danmark

Emil Nielsen
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 65 48 10 64 65
emil.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Sjælland

Frederik Lund Hansen
Salgsingeniør, Proces
48 10 64 70 48 10 64 70
frederik.lund@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Pharma, Sjælland/Fyn

Kristian Pedersen
Salgschef, Tryk & Flow
48 10 64 21 48 10 64 21
Kristian.pedersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Syddanmark

Lars Jespersen
Salgschef, El Automation
48 10 64 43 48 10 64 43
lars.jespersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

EL Automation, Midt- og Nordjylland

Patrick Thorsted
Salgsingeniør, Tryk & Flow
48 10 64 45 48 10 64 45
patrick.thorsted@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryk & Flow, Midt- og Nordjylland

Paw Christensen
Produktchef og salgsingeniør, El Automation
48 10 64 05 48 10 64 05
paw.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Motor. El Automation - Sydjylland og Fyn

Shawn Memory
Salgschef, Proces
48 10 64 41 48 10 64 41
shawn.memory@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Food/Parma, Jylland

Simon Pedersen
Salgsingeniør, El Automation
48 10 64 44 48 10 64 44
simon.pedersen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

El Automation, Sjælland

Kundeservice

Har du har brug for hjælp? Kontakt os:

phone 70 10 64 00

Send e-mail Send e-mail

comments Chat