• clock Køb på webshop inden 14.30 - varen sendes samme dag
  • info Læs mere om os
  • bullhorn Mere end 60 år i branchen!
  • cubes Over 25.000 varer på lager

Vores produktansvarlige

Linda Fenneberg
Linda Fenneberg
Produktchef, Industri
48 10 64 91 48 10 64 91
linda.fenneberg@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Trykregulering, flowmåling, sensorer, niveaumåling, temperaturmåling & trykmåling

Jonna Jakobsen
Jonna Jakobsen
Produktchef, Food og Pharma
+45 87 59 22 27 +45 87 59 22 27
jonna.jakobsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Skueglas, kameraer, belysning & fittings

Charlotte Kjersgaard Larsen
Charlotte Kjersgaard Larsen
Produktchef, Pneumatik
48 10 64 24 48 10 64 24
charlotte.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Pneumatikkomponenter, cylinder, slanger & logikelementer

Produktchef Ulrik Juul Nielsen
Ulrik Juul Nielsen
Produktchef, EL-Automation
48 10 64 19 48 10 64 19
ulrik.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Sensorer, fotoceller, lamper, frekvensomformer, HMI Panel & micro-PLC, sirener, energimåler & multiinstrumenter

Lars Bogetoft Christensen
Lars Bogetoft Christensen
Produktchef, Tavle
48 10 64 97 48 10 64 97
lars.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Relæer, strømforsyninger, kabelgennemføring, rækkeklemmer & opmærkning

Allan Hansen Maskine komponenter
Allan Hansen
Produktchef, Sensor & Maskinsikkerhed 
48 10 64 81 48 10 64 81
allan.hansen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Laser-scanner, lysgitter & lysbom, sikkerhedsrelæ

Martin Rossing produktansvarlig
Martin Rossing
Produktchef, Ventiler
48106430 48106430
martin.rossing@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Magnetventiler, proportionalventiler, sædeventiler, skudventiler

Claus Hoffmann Produktansvarlig
Claus Hoffmann
Produktchef, Tryk & Flow
48106425 48106425
claus.hoffmann@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tryktransmitter, pressostater, temperatur, flowkomponenter

Kundesupport

Hvis du har brug for support, kontakt os via en af nedenstående måder.

70 10 64 00

Send e-mail

Chat med os