• clock Køb på webshop inden 14.30 - varen sendes samme dag
  • info Læs mere om os
  • bullhorn Mere end 60 år i branchen!
  • cubes Over 25.000 varer på lager

Vores produktansvarlige

Linda Fenneberg
Linda Fenneberg
Produktchef, Proces
48 10 64 91 48 10 64 91
linda.fenneberg@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Trykregulering, flowmåling, sensorer, niveaumåling, temperaturmåling & trykmåling

Jonna Jakobsen
Jonna Jakobsen
Produktchef, Proces
+45 87 59 22 27 +45 87 59 22 27
jonna.jakobsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Skueglas, kameraer, belysning & fittings

Michael Vedelsted
Michael Vedelsted, Proces
Produktspecialist
 48 10 64 18 48 10 64 18
michael.vedelsted@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Flow control & trykregulering 

Dennis Rasmussen
Dennis Rasmussen
Produktansvarlig, Proces
48 10 64 26 48 10 64 26
dennis.rasmussen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Butterflyventiler, kugleventiler, røreværker & mixer

Proces Mogens Bak
Mogens Bak
Produktchef, Proces
+45 87 59 22 24 +45 87 59 22 24
mogens.bak@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Tankdæksler, tankrensning, butterflyventiler & slanger

Anne Birgitte Holm
Anne Birgitte Holm
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 25 48 10 64 25
annebirgitte.holm@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Fugt, temperatur, pressostater, luftkontakter, trykknapper og fodpedaler

Charlotte Kjersgaard Larsen
Charlotte Kjersgaard Larsen
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 24 48 10 64 24
charlotte.larsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Pneumatik komponenter, cylinder, slanger & logikelementer

Jakob Thomsen
Jakob Thomsen
Produktchef, Tryk & Flow
48 10 64 30 48 10 64 30
jakob.thomsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Magnetventiler, proportionalventiler, sædeventiler, skudventiler, analyse & medico

Produktchef Ulrik Juul Nielsen
Ulrik Juul Nielsen
Produktchef
48 10 64 19 48 10 64 19
ulrik.nielsen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Relæer, lamper, frekvensomformer, HMI Panel & micro-PLC, sirener, energimåler & multiinstrumenter

Lars Bogetoft Christensen
Lars Bogetoft Christensen
Produktchef, Tavle
48 10 64 97 48 10 64 97
lars.christensen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Strømforsyninger, kabelgennemføring, rækkeklemmer & opmærkning

Allan Hansen
Allan Hansen
Produktchef, Maskine
48 10 64 81 48 10 64 81
allan.hansen@oemklitso.dk Send e-mail
Ansvarsområder

Sensorer, Fotoceller, Laser scanner, Lysgitter & lysbom, Sikkerhedsrelæ

Kundesupport

Hvis du har brug for support, kontakt os via en af nedenstående måder.

70 10 64 00

Send e-mail